UniCal

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı, öğrencilerin derslerde öğrendikleri konuları sektörün ileri gelenlerinden dinlemeleri ve pekiştirmeleri amacıyla “Türkiye’de Enerjinin Önemi ve Sanayiide Enerji Verimliliği” başlıklı bir konferans düzenleyecek. Eskon Enerji A.Ş. Genel Müdürü Onur Ünlü’nün konuşmacı olacağı etkinlik, 9 Aralık Pazartesi günü 13.00-14.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Dijital Medya ve Pazarlama Programı, “Ajans ve marka tarafında dijital iletişimcileri neler bekliyor?” sorusunu tartışmak amacıyla öğrencilerimiz ile sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Brands&Clicks Kurucusu Yılmaz Mercan’ın “Ajansta mı Yoksa Markada mı Çalışmak?” başlıklı söyleşi gerçekleştireceği etkinliğe, 10 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi ev sahipliği yapacak.

İncirli Yerleşkesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı, İletişim Sanatları Bölümü ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü iş birliğinde, dijitalleşen dünyanın ve iş hayatının bugünkü mevcut durumunu paylaşarak öğrencileri geleceğe hazırlamak amacıyla “Dijital Pazarlamanın Bugünü ve Geleceği” başlıklı söyleşi düzenlenecek. Dijital Kalem Ajans Başkanı Özkan Özbey ve Kağan Demirgil’in konuşmacı olacakları etkinlik, 10 Aralık Salı günü 14.00-15.00 saatleri arasında 2A-01 numaralı amfide gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi

Optisyenlik Kulübü ile Optisyenlik Programı, teoride öğretilen müşteri ilişkileri yönetiminin pratikte öğrencilere aktarılması amacıyla bir söyleşi düzenleyecek. Eresin Otel İnsan Kaynakları ve Müşteri İlişkileri Müdürü Melike Yeni’nin konuşmacı olacağı etkinlik, 17 Aralık Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında İncirli yerleşkesi 3B-01 numaralı derslikte gerçekleştirilecek.

İncirli Yerleşkesi